ECOLUXIN PREMIUM+ na Sklo 1L

Ecoluxin Premium je vysoce účinný mycí a odmašťovací prostředek pro profesionální gastronomii, který je navíc velmi dobře biologicky odbouratelný. Je vhodný pro lidi s dermatologickými problémy a sklonem k alergiím. Přípravek se prodává jako superkoncentrát a před použitím jej doporučujeme ředit. Ecoluxin Premium není parfémovaný.
Výhody:
- Vysoce účinný mycí a odmašťovací prostředek
- Ecoluxin Premium je především vhodný na ruční mytí nádobí a také mytí pivního skla.
- Ecoluxin je velmi dobře biologicky odbouratelný (během 28 dní se odbourá 99,2% přípravku ve standardní čističce odpadních vod)
- Ecoluxin má neutrální pH a je tak vhodný pro lidi s dermatologickými problémy a alergiemi.
Prodává se jako superkoncentrát - snažíme se přepravovat co nejmenší množství vody a šetřit tak životní prostředí - v provozu si jej s vodou lehce naředíte na správné použití.
Velmi dobré reference získal Ecoluxin Premium při použití v ručních myčkách pivních sklenic (spülboy). Používají jej přední čeští výčepní (např. Lukáš Vitásek) a také přední české restaurace (např. síť restaurací Kolkovna). Po jeho použití zůstává sklenice tzv. "pivně čistá". Pivní sklo je dokonale odmaštěno a díky nízkému povrchovému napětí na něm neulpívají zbytky kvasinek, cukrů, tuků a sacharidů.
sa645
Prodejní cena190,00 Kč
Prodejní cena bez DPH157,02 Kč
Cena / kg:
Objem
1l