ECOLUXIN ELKO na Sklo 1L

Ecoluxin Elko je vysoce účinný mycí a odmašťovací prostředek pro profesionální gastronomii, a to na ruční mytí pivních sklenic v myčkách spülboy. Je navíc velmi dobře biologicky odbouratelný. Je vhodný pro lidi s dermatologickými problémy a sklonem k alergiím. Přípravek se prodává jako koncentrát a před použitím jej doporučujeme ředit. Ecoluxin Elko není parfémovaný.
Výhody:
- Vysoce účinný mycí a odmašťovací prostředek.
- Cenově dostupný přípravek.
- Ecoluxin Elko je především vhodný na mytí pivního skla.
- Ecoluxin je velmi dobře biologicky odbouratelný (během 28 dní se odbourá 99,2% přípravku ve standardní čističce odpadních vod).
- Ecoluxin má neutrální pH a je tak vhodný pro lidi s dermatologickými problémy a alergiemi.
Prodává se jako koncentrát - snažíme se přepravovat co nejmenší množství vody a šetřit tak životní prostředí - v provozu si jej s vodou lehce naředíte na správné použití.
Mytí pivního skla: Velmi dobré reference získal Ecoluxin při použití v ručních myčkách pivních sklenic (spülboy). Používají jej přední čeští výčepní (např. Lukáš Vitásek) a také přední české restaurace (např. síť restaurací Kolkovna). Po jeho použití zůstává sklenice tzv. "pivně čistá". Pivní sklo je dokonale odmaštěno a díky nízkému povrchovému napětí na něm neulpívají zbytky kvasinek, cukrů, tuků a sacharidů.
sa0640
Prodejní cena100,00 Kč
Prodejní cena bez DPH82,64 Kč
Cena / kg:
Objem
1l